| Geor9y a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste programe de editat poze.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.programepc.ro/programe-de-editat-poze/

8 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Da de program oppen source și gratis vă că nu s-a pomenit. Unul este GIMP, care este o combinație îmbunătățită între photoshop și corel draw, apoi mai este libre office draw care este o clonă a corel draw.Cu promul poți modofoca poze la nivel profesional.Pentru Ubuntu ar fi:GIMP, f-Spot și tot un cros platform și anume digicam(recomand că e super bun programul), toate astea sun gratis.Succes

| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Photoscape, Photoshop, Picasa

| DariusAndi a răspuns:

FUNNY pho. to.

| becouse a răspuns:

Http://ro.filerex.com/download/program+de+editat+poze
sunt cateva programe..acum ramane la alegerea ta pe care doresti sa-l descarci!

| Foxxy1408 a răspuns:

Buna. Fotograful meu modifica pozele cu Photoscape 3 si ii foarte bun.Intra pe facebook-ul meu si o sa vezi poze modificate!