| GulDan a întrebat:

Spuneti-mi si mie o modalitate cum sa fac bani pe net frumosi si destul de rapid fara sa Platesti!.Nu ma intereseaza daca muncesti mult ca si asa n-am ce face.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ori investesti si astepti profit (precum un magazin online)

ori ai o pregatire in domeniu si iti oferi serviciile (programare, design)

| Sweety27 a răspuns:

Ti-am trimis un mesaj pe prv. O zi buna!

| FlorinM28 a răspuns:

Eu am reusit sa fac ceva bani, fara investitii dar aproape de fiecare data cand am pus link am luat ban. Daca vrei info mess: florinm2all si vb

| vladrebecca a răspuns:

Nu ai cum sa faci bani pe net fara sa investesti! Toate ce le primesti cand scrii pe google bani pe net sunt pur si simplu TEPE. Sa fac ei vizite si atata tot.

| NGR47 a răspuns:

Http://en.20dollars2surf.com/
Cel mai bun site din cate cunosc pentru a face bani online;)