| 11vladutz90 a întrebat:

Spuneti-mi si mie un centru de developat poze din Constanta...ms anticipat

Răspuns Câştigător
| ancan a răspuns:

Cel mai bun centru de developat poze in constanta este Fuji, au preturi foarte bune, iar calitatea este foarte bunahappy
gasesti centrele fie in tomis 3, fie la tomis[langa casa modei] happy, ca sa nu mai spun ca dureaza foarte putin, in jur de 30 de minutehappy

2 răspunsuri:
| cryssu2008 a răspuns:

Este la City Mall la Etajul 2, si in zona Tic - Tac, de la Ciresica pe Str.Cismelei

| rockaholic a răspuns:

Parca era in tomis III un centru Kodak