| Broadband a întrebat:

Spuneti-mi un player audio sa se auda clar, fara winamp, ca l-am testat si nu-mi place, sau aimp
funda+vot

Răspuns Câştigător
| tiger010 a răspuns:

Salut.

Poti incerca si:
- foobar2000
- Jet Audio
- XMPlay34
- Sonique2

Pentru mai multe detalii, viziteaza http://www.computerica.ro/15-playere-audio-cu-ce-ascultam-muzica-preferata/

Bafta :)

4 răspunsuri:
| ionutzuck a răspuns:

Pai daca nu iti place cum se aude pe aimp inseamna ca ai placa de sunet foarte slaba, calitatea sunetului nu vine din player, toate se aud cam la fel, daca vrei sa ai sunet clar ia-ti o placa audio dedicata cele onboard sund foarte slabe daca ai pc-ul de cativa ani

| VitanestiClub a răspuns:

Jet Audio este foarte bun.Dar daca iti faci egalizatorul bine o sa se auda bine si winamp-ul.

| HisoryFunnyNaruto a răspuns:

MPCSTAR este cu mai multe chestii, o parte e si sunet si video si o parte e numai audiohappy... funda?

| aNsweRsSolut1on a răspuns:

Pai VLC media player, BS player, Windows media player astea sunt cele mai bune dupa mine...