| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi un telefon pana in 600 lei. Ma intereseaza mai mult aspectul si o camera buna cu blitz daca se poate. fundalove struck

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti recomand Nokia Nokia c3 touch and type, http://www.go4it.ro/......t-7999818/

| greenmoon a răspuns:

Eu stiam ca un telefon are alte oportunitati si cu ajutorul acestuia poti COMUNICA. Lumea se schimba. Sigh.

Serios vorbind, gasesti si aparate de fotografiat bune, cu blit(z), care pot fi,, moderne" - neaparat daca tii - oricand, oriunde, pana in 600 de lei. Ca pana la urma, si asta ar avea alte oportunitati decat aspectul.hee hee

| Deyush08 a răspuns:

Samsung SGH-U600 e cel mai bun pentru camera. Are si blitz si autofocus si costa pana in 5 milioane

| Pauliici a răspuns:

Samsung Galaxy-Mini, Samsung S5230, Samsung Champ, sunt o duzina... Daca vrei, intra pe:
http://www.emag.ro/telefoane-mobile si afla mai multe.;)

| Kenzorr a răspuns:

Poi nou sau second?winking

| Alexiy a răspuns:

Nou