| rlr09 a întrebat:

Spuneti-mi va rog care e cel mai bun smartphone Samsung la ora actuala, Nokia, Apple, HTC, Motorola, Sony Ericsson, Sony, BlackBerry pe baza de android, respectiv IoS si mango si apoi sa imi spuneti dintre toate care este mai bun...

3 răspunsuri:
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Deci Samsung, pentru ca are sistemul operativ android (asta iti da avantajul sa ai orice aplicatie doresti prin android market), autonomie mare la baterie, si ffff rezistenthappy

| cristianfrunza a răspuns:

Apple Iphone 4GS urma de Samsung Galaxy s2

| s3by98 a răspuns:

Eu zic ca hTC One X e cel mai bun la ora actuala, dar imediat va fi lansat Samsung Galaxy S3 (2 mai).