| sandelll a întrebat:

Spuneti va rog cum pot sa schimb limba la windows7 home premium

3 răspunsuri:
| Ionait a răspuns:

Reinstalezi Win7. Varianta Home Premium nu are optiunea de a schimba limba o data ce a fost instalat. Doar in timpul instalarii iti ofera aceasta optiune.

| BESTNICK a răspuns:

Intri la control panel, click pe windows update iar pe partea stanga iti apare check for updates iti cauta el ce iti cauta si iti va aparea pe mijloc.xx important updates are available si xx optional updates are avalable pe care vei si da click la obtionals iar acolo ai toate limbile care ai nevoie.trebuie sa bifezi limba dai ok si dupa aia dai instal updates, dupa de se instaleaza intri iar in control panel si te duci la region and language si iti schimbi limba dorita. succes

| annkaa a răspuns:

CEau:*
incearca sa aflii de aici:
http://www.topopage.net/......7-starter/
bafta:)