| NUTUU a întrebat:

Stie careva de ce cand pornesc imprimanta (Canon MP210) care este conectata la comp, pe ecran imi apar niste dungi care licaresc si purici care dispar si apar tot timpul cat este pornita imprimanta?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poate fi ceva de la priza, de la cablul de alimentare sau de la cablul de semnal. Daca o cunostinta, un prieten are o imprimanta asemanatoare, mergi la el si incearca cu cablurile lui. Daca face la fel, imprimanta este defecta.