| miha2010 a întrebat:

STIE CIEVA CUM SE NUMESTE PROGRAMUL ACELA IN CARE MELODIA CANTA SI RULEAZA DIFERITE POZE, TEXTE ETC? SI DACA DA DE UNDE POT FACE ROST DE EL? MULTUMESC ANTICIPAT

Răspuns Câştigător
| crisa a răspuns:

Pps;)
Deschizi Power Point (download de aici http://www.softpedia.com/downloadTag/pps+viewer ), adaugi ce poze/texte vrei, te joci pe acolo, vezi cum poti insera si sunet (nu-i greu, dar nu-ti pot explica scriptic), apoi salvezi toata afacerea in format. pps. La urmatoarea deschidere, prezentarea se va deschide automat, exact cum ai creat-o tu.
Succes!

8 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Acel program se numeste Microsoft Office PowerPoint si de obicei vine impreuna cu Windows-ul.il gasesti pe internet sau iti poti cumpara Windows-ul original.

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Se numeste PhotoDex sau cel putin eu pe asta il folosesc il poti downloada de pe net foarte usor:*:*:*

| wizard_cristi a răspuns:

Uff, ce greu se citeste daca scrii doar cu caps lock. Este mult mai bine sa scrii fara, se citeste mult mai usor. In ceea ce priveste programul, nu stiu, dar iti recomand sa faci un PowerPoint in care sa integrezi materialele pe care vrei sa le rulezi. Este usor de utilizat si arata foarte bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut miha2010 : cred ca vorbesti despre KARAOKE!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu eu ...se numeste windows movie maker
sunt sigura k de ala vb
cred ca il ai in pc...cautal k il are toate pc-urile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta caut si eu sal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge si cu nero..Garantat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate face cu: ulead, nero.