| Fclau2005 a întrebat:

Stie cineva cat ar trebui sa cer pe o tableta Samus Impressive tab 7.85 folosita de aproximativ 5 ani, cu o mica zgarietura dar mergand foarte bine? Costa in jur de 500 de lei, noua...

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Ceri cat vrei. Daca tu gasesti om sa iti dea 600, nu e bine? La fel si daca gasesti sa il dai cu 300. Tu stii cat ai nevoie, daca iti convine, etc. Nu trebuie sa faci cum spune cineva, sa pui un pret "de pe net" etc.