| katherine09 a întrebat:

Stie cineva cat trebuie sa platesc daca vreau sa inchid abondamentul la UPC pe o perioada de 6 luni?

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Suma de plata pentru suspendarea temporara este in functie de serviciile pe care ti le furnizeaza--- poate fi, cu TVA inclus, de 17, 85 lei, de 35, 70 lei sau de 71, 40 lei.Depui o solicitare scrisa prin care ceri suspendarea temporara a serviciului / serviciilor pentru perioada de 6 luni (de la, pana la). Plata pentru suspendarea temporara va apare in prima factura dupa reconectarea serviciului avut.
Vezi confirmarea la punctul 6 din link:http://manual.upc.ro/pdf/Oferta_comerciala_UPC_Tel_16_februarie_2010.pdf

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Citeste contractul la clauze

| DjSheepyOfficial a răspuns:

Abonamentul in avans il vei plati. Cat aveai pe luna de exemplu 50 lei x6 luni sa zicem = 300

| anisoara1609 a răspuns:

Ceva 500 roni o luna