| Malaestean_Eduard_1983 a întrebat:

Stie cineva ce era in pivnita tatalui lui eren si de ce annie avea nevoie de el?

Răspuns Câştigător
| OtakuShoujo a răspuns:

In pivnita lui Dr. Jaeger erau informatii despre originea titanilor,de unde se trag, de ce distrug, etc. Annie probabil(asa cred eu) a fost fortata sa omoare, asa si Berthold si Reiner, Ymir.S-a descoperit si Titanul Maimuta.S-ar zice ca e tatal lui Eren.Stii ca in viziunile lui Eren aparea cu o seringa. Poate ca Annie vrea sa nu mai aiba puterea asta si ca tatal ei a fost prieten cu Dr. Jaeger si a injectat-o si pe ea.Crede-ma,atunci cand am terminat SNK n-am dormit deloc noaptea aia.Am stat si am facut teorii.

1 răspuns: