| Mary_Anne_1995_jo3x a întrebat:

Ştie cineva cum recuperez un cont de ask.fm vechi? Eram autentificata prin fb iar acel cont mi-a fost raportat dar contul de ask.fm este inca activ...Dau funda. Va rog, ajutati-ma!

1 răspuns:
| MihaelaDart a răspuns:

Incearca sa iti recuperezi parola de la ask.fm cu e-mail-ul pe care il foloseai pe facebookul raportat, sa vezi daca merge asa, daca nu, sincer nu stiu alte metode de ati recupera contul de ask, doar sa-ti faci timp sa-ti faci altul nou :/...