| razzvan290 a întrebat:

Stie cineva cum sa instalez windows xp peste windows 7 fara sa sterg nimic din disk local D?

5 răspunsuri:
| whitehair a răspuns:

Nu poti instala XP DUPA CE AI INSTALAT WINDOWS SEVEN, acesta din urma nu v-a permite.Si ce dracu atata windows seven ca nici macar nu au inceput sa faca drivere pentru el si ba nu ai sunet, ori imaginea merge aiurea, ASTA E O VERSIUNE BETA cu multe buguri, chiar si Release Candidate tot beta este.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, instalezi windowsul Xp normal iar cand ajungi in faza de partitionare stergi doar drivul C, il formatezi si instalezi acolo Xp ul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Formatezi numai C-ul unde de obicei se instealeaza toate programele da ai grija sa muti fisierele de pe desktop ca alea is pe Cwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum adica sa instalezi windows xp peste windows 7

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu da ai grija... de windows mai ales ca daca stergi ceva se duce dracu'lui tot crede-ma ca am montat windows de 2 ori dupa ce am dat 2 pumni in combina ca mergeaaa slooooowwwwww motion daca ma intelegi nust ata iti zic :ai grija de windows si nu formata tot ce e in D