| adrian50 a întrebat:

Stie cineva cum schimb butoanele corect? adica, de exemplu in loc de,, Ș,, trebuia sa fie butonul; dau funda celui care explica mai bine.

Răspuns Câştigător
| biancaalexe a răspuns:

Nu stiu sigur daca la tine merge dar stiu ca la mine si la colegele mele merge... Apasa pur si simplu Shift.Si in timp ce tii apasat pe Shift, apasa Ctrl. Dupa ce ai facut asta, repeta. ---Nu apasa in acelasi timp pe amandoua---

4 răspunsuri:
| anonima20 a răspuns:

Pai daca u ai calculatorul in limba romana, schimba-l in limba engleza.stii u de unde.de acolo jos in dreapta.baftakiss

| Bubulinaazz a răspuns:

Pune-ti tastatura in limba engleza.

| adrian50 explică:

Problema rezolvata! totusi aveti cate un vot.

| loveless a răspuns:

Ai tastatura in romana happy Da`mi un mesaj si iti explic eu despre ce e vorba, pentru ca nu stiu ce sistem de operare ai.