| Cristian_Pandele_1995 a întrebat:

Stie cineva daca este posibil sa instalezi windowsul de pe un usb, chiar daca dau formatare la hard drive ul pc-ului?( computerul va mai recunoaste usb ul?)

Răspuns Câştigător
| valintinvalic2011 a răspuns:

Da desigur este posibil chiar daca dai formatare la hard drive dar fii atent ca sa botezi usb ca daca nu-l botezi vei cauta alt PC ca sa botezi usb

2 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Pai dai formatare dupa ce a inceput boot-area de pe stick/HDD extern.

Vezi aici:

http://videotutorial.ro/......ial-video/

prezentare video mai jos in link.

| heos a răspuns:

Nu merge sa instalezi un windows pe un usb mai bine incerci pe un dvd