| DeeZ a întrebat:

Stie cineva daca se poate cenzura pe Movie Maker? Si daca da, cum?

1 răspuns:
| valentingb a răspuns:

Cred ca te referi la blur, sa pui ceata peste un lucru care nu vrei sa se vada. Nu poti face asta cu movie maker asa cum il ai tu instalat standard, dar sunt multe site-uri de unde poti downloada o gramada de add on-uri. http://windows.afreecodec.com/......download/. Dar cu versiunea standard poti adauga un efect de incetosare a intregului cadru, sau poti cenzura audio, eliminand portiuni de sunet, si daca vrei, adaugand altele, cum ar fi acele bip-uri.