| TheHGlife a întrebat:

Stie cineva de ce a fost blocat http://www.filmeonline.ucoz.ae cine stie sa scrie mai jos sau sa imi dea pm dau funda va rog

4 răspunsuri:
| YoppKidde a răspuns:

Mihaela99 acest site nu fura informati private sa fie clar

| YoppKidde a răspuns:

Denisa Shik acest site nu a copiat pe nimeni niciodata asa ca shat up

| mihaela999 a răspuns:

Acest site instaleaza programe care fura informatiile private care sunt foarte imp cum ar fi ip-ul pc-ului.

| flory_9684 a răspuns:

Nu e blocat. iti spune ca poate sa dauneze computerului(are vreun virus sau ceva) da poti sa deschizi site-ul vezi ca e ceva mai jos dai click pe ala...