| pickles a întrebat:

Stie cineva de ce imi apare cand deschid monitorul "signal cable disconnect"? Tin sa mentionez ca nici tastatura si mouse-ul nu imi mai merg. Tata tot sustine ca trebuie cumparata o alta placa video sau ceva de genul... Daca stiti ce trebuie facut va rog sa-mi spuneti.

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Placa video.

| RAY a răspuns:

Placa video asta daca intra in windows si merge totul ok, poate fi memoria ram, hardul, procesorul, sursa, foarte multe, fa un test pe alt monitor sa vezi apropo placa video trebuie sa fie compatibila cu placa de baza

| K0sti a răspuns:

Tata s-ar putea sa aiba dreptate! Desi cauze pot fi mai multe, nu doar placa video! Asa ca...la service cu el!