| oresvlad a întrebat:

Stie cineva de ce nu pot da tag cuiva pe facebook?
imi zice? This tag could not be added because a pending tag already exists for this user or page

2 răspunsuri:
| Hyth a răspuns:

Pentru ca persoana respectiva a mai fost tagata im poză si are activata o funcție pe fb in care trebuie sa aprobi tag-ul. El/ea nu a aprobat încă tagul. Cand va aproba/dezaproba tag-ul il/o poti taga din nou,

| Sarpeconstanta a răspuns:

De ce nu pot da tagg unui prieten pe Facebook? pun poza pun ckin si cand vreau sa etichetez nu apare dar altii apar! de ce? mersi