| cealapamarin a întrebat:

Stie cineva de la ce problema este? Am facut un stik pentru masina, format fat32, melodiile mp3 si nu le citeste pe toate melodiile sunt bune pe pc tel merg dau funda! De la ce ar putea fi? Sticul este 100% excelent l am testat, vreau doar sa imi ia toate mel bagate de mine

3 răspunsuri:
| Algo098 a răspuns:

Poate numele fisierelor e prea lung sau au ceva la nume. Trebuie vazuta diferenta dintre cele pe care le citeste si cele pe care nu le citeste. Apoi formatul melodiilor sa poata fi citit. La fel trebuie vazute care sunt diferentele de format.

| Algo098 a răspuns:

Daca e problema de format, atunci trebuie convertite cu un convertor la formatul care trebuie. Daca e de la nume, atunci trebuie schimbat numele.

| BostanDaniel1974 a răspuns:

E normal ca pciul sa ti le citeasca chiar si telefonul acum depinde cat de performant e aparatul tau din masina iti dau un converter bun incearca sa reformatezi melodiile care nu le citeste playerul tau de la masina ---"C:\Program Files (x86)\Video to Video\vv.exe"