| QweRty777 a întrebat:

Stie cineva niste aplicatii care maresc performanta telefonului?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Nu exista asa ceva. Nu iti incarca telefonul aiurea. Cum sa maresti performanta cu o aplicatie? Si la pc hai ca sa zicem poate mai merge fraza asta, dar la telefon aplicatii in plus=mai lent. Daca vrei un telefon mai rapid, cumperi unul mai performant.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O aplicatie nu poate decat sa scada performanta unui telefon, pentru ca o aplicatie in plus inseamna RAM in plus folosit, inseamna baterie consumata in plus, inseamna mai multa munca pentru procesor, inseamna mai mult spatiu ocupat

| Florinpikachu10000 a răspuns:

Daca as sti eu ti-as spune, dar nu stiu.
Si nici nu cred ca exista asa ceva.