| CaTaLiN_4885 a întrebat:

Stie cineva sa configureze un wireless router eu am un wireless router Asus RT-G32 si nu pot sa ii dau de cap.Care ma ajuta si pe mine primieste o funda si multumirile mele... big grin

5 răspunsuri:
| nonny50 a răspuns:

Trebiue sa stii ip d l PC si intrii in browser si il scrii sus...acolo unde bagi link-u' ...si numele de utilizator e "admin" si parola tot "admin" si dupa dai la BASIC si la WLAN si gata, acolo iti configurezi wireless-ul! succes! funda?big grin

| nonny50 a răspuns:

Pai ce vrei uh mai exact sa i faci?

| nonny50 a răspuns:

TRebuie doar sa dai SUBMIT si sa ai un laptop sau la ce vrei uh sa l conectezi cu coneziune wireless...tre' doar sa dai submit si dupa bagi parola aia de jos la laptop cand ii dai conectare!

| CaTaLiN_4885 explică:

@nonny50 asta stiu de acolo nu mai stiu ce sa fac straight face

| CaTaLiN_4885 explică:

Sa il fac sa mearga daca te pricepi ia id meu si iti arat thedarknight_catalin