| Cristi9025 a întrebat:

Stie cineva un laptop cu Intel core i7, 16/32 GB RAM, 3.2 GHz, full hd? Dati-mi doar numele lui. DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

Salut. Uite aici :
http://www.emag.ro/......DXYFMYBBM/
Procesor normal cu frecventa 3200 nu gasesti. Acesta are turbo boost 3600.
Bafta

| saftaiiustin a răspuns:

Alien War

| Baldovin_Antonio_1999 a răspuns:

I7 de 3. 2GHz poti atinge DOAR in cazuri speciale in overclock(ar fi o limita cam periculoasa dar...)Totusi vad ca bugetul n este o limita pentru tine...deci iti recomand MacBook Pro (cel de anul asta sau daca astepti cel de la anul)NU stiu exact cu cat vine ca ram(totusi cred ca 16/32 tot poti lua), iar ca display NU ai sa gasesti cv mai bun nicaieri(5k isi spune cuvantul happy )