| Myr3ll1994 a întrebat:

Stie cineva un program de micsorat melodi pentru telefon adica daca melodia are 3 mb sa o faci de 1 mb daca da dati-mi un link si cum sa foloseste

9 răspunsuri:
| rsn13 a răspuns:

Sorin are dreptate acela e programul cel mai bun pentru asta, dar ai grija calitatea lasa mult de dorit dupa ce l-ai comprimat. Eu personal le caut cu cat mai multi Kb/s nu cu cat mai putini.

| BlueByte a răspuns:

Cool edit pro2

| Steff_7182 a răspuns:

Salut!
Sa stii ca o sa ti se modifice calitatea melodiei.Schimbandu-i frecventa, mai precis micsorandu-i-o, se va auzi mai nasol. Poti folosi programul, dar nu se merita.
Pa pa si Bafta!

| Lawrence a răspuns:

Nu stiu! Poate poti s-o faci daca îi schimbi formatul.

| ♥кŧà ŧέ łüьέšŧέ♥ a răspuns:

Mp3 to Ringtone Gold. Da un mesaj pe privat daca vrei sa ti-l trimit.happy

| sorin_7050 a răspuns:

FreeAudioConverter asa se numeste programu' scrii pe google "download FreeAudioConverter" si ai linkuri acolo, e usor de folosit, succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Disk2phone cel mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot micsora MB?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista!