| EdiC a întrebat:

Stie cineva vreun program de editat melodii adica sa vorbesti in mijlocul melodiei sau sa adaugi secvente scurte din alta melodie si asa ceva daca este (Funda daca o sa imi mearga )
ps am windows 7
pps:Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Descarca aici:
http://audacity.sourceforge.net/? lang=ro

| Laura9977 a răspuns:

Poti incerca Sony Vegas Pro. Este pentru editat filmulete mai mult, dar merge si pentru audio!
Daca vrei ceva mai simplu si mai specific editarii de muzica, poti incerca WavePad sau, personal prefer Audacity (este gratis!).