| XenofX a întrebat:

Stiti cand intru pe profilul meu de la hi5 vreau sa am acolo videouri de pe youtube bagate cum pot face big grin fundita

3 răspunsuri:
| sKilL a răspuns:

Copie link sau daca nu, e pe romana big grinistribuiti(pe youtube) si selecteaza hi5. si iti vei pune direct.

| sKilL a răspuns:

Link de copiat e linkul

| AnoOnim23 a răspuns:

Foarte simplu, intri pe youtube la melodia pe care o vrei, dai copy la link-ul de sus apoi te duci la tine la profil si dai paste ori la muzica preferata sau unde vrei tuhappy