| LeWildWhiteNiqqa a întrebat:

Stiti ceva jocuri online bune?
Mor de plictiseala.
Pana acum am incercat :
4story
counter strike
blacklight retribution
Pocket Legends
shaiya
microvolts
ghost recon
minecraft
s4league

6 răspunsuri:
| xuanbou a răspuns:

Poti arunca un ochi pe www.rizi.ro nu sunt jocuri ca cele de mai sus dar poate o sa-ti alunge plictiseala.:)

Age of wulin

| vChevy a răspuns:

Depinde daca le vrei gratis, : Combat Arms Cross Fire (EU), in rest leai incercat cele mai bune dupa cum vad :
Daca vrei cu plata iti poti cumpara cdurile sau dupa Steam : call of duty black ops 2 de ala nu te plictisesti niciodata AWA, sau daca ai consola in cel mai bun caz The last of us. daca le stii pe toate poti astepta acum im novembrie vine COD 3.

| George198 a răspuns:

Metin 2 de exemplu : Metin2Ro Metin 2 Steel Metin2 4yours etc!

| MasterGraff a răspuns:

Poti incerca Prototype 1/2, Rise of Metin2 (seaman foarte mult cu 4story si World of Warcraft)-dar mai dureaza putin pana apare, FarCry 1/2, Skyrim, Call of Duty, LOL, Star Wars, Red Alert 2/3, Age of Empires etc.

| LeWildWhiteNiqqa explică (pentru MasterGraff):

Am specificat sa fie online.
si da, am jucat Prototype.
Sunt ceva servere cracked the CoD?