| Selene1990 a întrebat:

Stiti cumva daca garantia de livrare de pe Okazii chiar este garantie? Adica primesc ceea ce comand? Vreau sa cumpar un Ipad SIGILAT de la un vanzator cu peste 100 calificative pozitie si nici unul negativ care are acea "garantie de livrare". pot avea incredere?

1 răspuns:
| Okaziiro a răspuns:

Buna, Selene1990! Daca produsul insotit de Garantia de Livrare nu corespunde cu descrierea de pe site poti sa il returnezi si sa iti primesti banii inapoi. Mai multe detalii despre Garantia de Livrare poti afla aici: http://bit.ly/ZmFTcG
Daca ai nevoie de ajutor ne poti scrie pe suport@okazii.ro sau ne poti suna la numarul: 0374652944. O zi placuta!