| Marynna a întrebat:

Stiti cumva daca site-ul PRIZEE.COM mai livreaza in romania?

4 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Si mie mi-a parut rau cand am aflat ca nu mai livreaza. sad
Dar na, stiti cum e romanu, tepar. :-J

| Saya a răspuns:

Salut! Acest lucru se intampla de cand a fost schimbata interfata.
Din pacate noi cei din Romania nu mai putem comanda cadouri de la ei...Am dat mail-uri intrebandu-i de ce acest lucru numai e posibil si am inteles ca au schimbat politica site-ului adica numai cei din Franta, Luxemburg, Olanda mai primesc cadouri prizeesad

Pare rausad

Spor!

| cartoful21 a răspuns:

Numai livreaza happy

| laur_3527 a răspuns:

Bah astia trimit in Romania uitati-va acum pe site si vedeti