| GodBlessYou a întrebat:

Stiti niste aplicatii faine pentru Iphone?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Sunt 300.000 de aplicatii in APPLE STORE care le descarci Free!
MTV music meter - arata ce melodii sunt in top.
Ghostly Discovery- iti da recomandari pentru ce sa asculti in functie de cum te simiti.
Shazam - e aplicatia care iti spune ce melodie asculti.(recunoaste melodia)
iShatter, o aplicaţie care permite "spargerea" ecranului
iSoda, o aplicaţie pentru cei pasionaţi de Coca-Cola şi de apă minerală
iBurn, cu ajutorul careia cei nemulţumiţi de iPhone îşi pot revărsa nervii pe ecranul acestuia:
iSnort - face liniute de ''praf''
Flashlight – transformă ecranul gadgetului Apple într-o sursă de iluminare puternică. Poţi să alegi culoarea şi diferite moduri de iluminare
Remote – controlezi diverse aplicaţii Apple de la distanţă, cu ajutorul telefonului
Mai uita-te si aici: ai aplicatii si istoria lor
http://www.aplicatii-iphone.ro/
Bafta!