| andreutza217 a întrebat:

Stiti vreo aplicatie(pentru telefon sau calculator) de facut video in care se face trecerea de la o poza la alta prin "rame" daca ma intelegeti. Ca si cum ar fi niste rame cu poze pe un perete si cineva le filmeaza.
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AlexutzZu_Alex_1998 a răspuns:

Încearca cu VivaVideo. E pentru telefon si o gasesti in Google Play sau in App Store...Merge doar pe Android si iphone.Si pentru Calculator încearca cu AVS Video Editor http://www.avs4you.com/fr/downloads.aspx. sper ca te-am ajutat.

Funda :) :) :) :)