| StefanGGXX a întrebat:

Stiu ca pare o intrebare stupida, dar m-ar interesa cum pot sa cresc mai repede pe Youtube fara promovare si fara clickbait.Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| RoCkKiD a răspuns:

Adica vrei o chestie pe care unii oameni/companii platesc o gramada de bani gratis si repede? Fa-ti o pagina de Facebook/profil de Instagram pentru canalul de Youtube. Incearca sa postezi zilnic si sa faci continut de calitate.dar fara publicitate platita nu treci de 100 de followeri pana la finalul anului.

PS: intrebarea nu pare, chiar e stupida