| G a întrebat:

Sunt disperata. laughing Computerul nu-mi mai recunoaste iPodul. Am un iPod Shuffle din generatia a 3a, luat acum 11 luni. Acum o saptamana s-a descarcat aproape complet (cand il deschid luminita aia e rosie) si pana azi n-am avut timp sa-l pun la incarcat. Azi cand il conectez la computer imi zice 'USB device not recognized' desi pana acum mergea. Am incercat de toate: bagat in alte porturi USB, restartat calcu', reinstalat iTunes, lasat 20 de minute conectat (mi-a zis cineva ca, daca e descarcat si nu apare conectat, daca il las 10-15 minute o sa apara), umblat prin Device Manager si tot nu merge. iPodul e inca in viata, daca il deschid merge (desi e aproape mort). Sugestii?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| G explică:

A si nici in iTunes nu apare conectat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce cred eu ca tu ar trebui sa faci e ca sa te duci sa il verifice un specialist La unile costa mult sa iti face un CHECK-UP la alte IPOD-URI costa mai putin ca sa ii face un CHECK-UP. Du-te si cauta un specialist si sa-l faca. Daca tot nu merge Poate la USB-ul s-a ars niste fire inauntru Mai bine te sfatuiesc ca sa te duci la un specialist de 'IPOD-ri' si vezi ceti spunehappy

| Belcea_Flavius_1977 a răspuns:

Voi vedea la momentul oportun de farsa dar farsa e ca nu e smyle