| RAY a întrebat:

Sunt faine urmatoarele jocurii?

Au fost testate cu succes jocuri gen: Need for Speed 2016, GTA 5, Star Wars Battlefront, The Division, Hitman 2016, Rainbow Six Siege, Call of Duty Black Ops 3, Fifa 2016, Anno 2205, Metal Gear Solid 5, Mad Max, World of Warships, Battlefield Hardline, The Crew, World of Tanks, Counter-Strike GO, Diablo 3, Metin 2, Starcraft 2, Dota 2, Civilization Beyound Earth, Middle-earth Shadow of Mordor, Grid Autosport, Watch Dogs, Skyrim etc.

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Sunt faine daca iti plac acele tipuri de jocuri, uita-te la gameplay pe Youtube la fiecare si vezi care-ti place.

3 răspunsuri:
| Ciobanu_Gabi_1995 a răspuns:

Da.Toate jucurile sunt faine.Dar mie mi se pare cel mai fain Watch Dogs, Gta 5. Funda?