| ovidasmihai a întrebat:

Sunt interesat sa cumpar Radio CD portabil Philips AZ1046.
As dori si eu mai multe informatii daca se poate in legatura cu Radio CD portabil Philips AZ1046 referitor la modul de selectare a posturilor de radio analogic sau digital, afisare digitala sau analogica a frecventei si ce citeste MP3 sau TRACK?
Puteti sa-mi trimiteti mai multe poze despre aparat?

Răspuns Câştigător
| Flaviius87 a răspuns:

Daca te intereseaza am si eu un MP3 player portabil cu cd, pe care l-am folosit cateva luni numai.Are toate comenzile digitale si afisaj complex...am si transformator daca vrei sa asculti in casa! Vreau sa scap de el.Il dau cu 50 de lei! marca Watson! pentru mai multe info scrie-mi un mesaj!
Bafta!