| Mihay4 a întrebat:

Sunt pe cosmote[cartela] si mi-am activat Wireless Internet si acestia mi'au dat niste setari sa le bag in APN, dar nu gasesc unde, am un iPhone 3Gs si la setarile telefonului gasesc numai VPN

3 răspunsuri:
| fresHZoNe a răspuns:

Mergi la un germanos sau la un internity si iti fac ei setarile. nu te mai chinui daca nu stii.

| DeeDeeInnocentLove a răspuns:

Am avut aceiasi problema cu acelasi telefon! nu merge pe Iphone 3g...am sunat la Cosmote dupa ce mi-au luat banii si au zis ca pe acel telefon nu mergestraight faceeu mi-am bagat cartela in alt telefon cat am avut internetul[o luna] pentru a nu pierde creditul.SuccEs!:X

| westmaxx a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu cei de la cosmote si sa-i rogi sa-ti trimita setarile automat prin sms ...doar trebuie sa citesti sms-ul si sa dai instal.