| GrepolisKing a întrebat:

Tableta mea nu se mai aprinde si nici nu se mai incarca

Cand i-am dat restart a ramas blocat la logo si nu a mai pornit de atunci

tableta este vonino sirius qs

5 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Asa se intampla la tablete chinezesti

| GrepolisKing explică (pentru LTAA):

Wow...pacat ca asa ceva se intampla si la Samsung sau Apple
P.s. Ai mai mult de 10 ani?

| LTAA a răspuns (pentru GrepolisKing):

La PRIMELE modele Samsung (adica acum 5, 6 ani) mai erau probleme, la modele actuale sunt foarte rare probleme software fatale. iar la Apple foarte foarte foarte rar vezi probleme software fatale, si atunci ti se repara pe garantie, pe cand la chinezarii roaga-te macar sa ti-l trimita la service
P.S.: data nasterii o gasesti la profil

| Liela a răspuns:

Asa am patit si eu. Trebuie sa o duci la reparat. Daca mai e in garantie or sa iti dea una noua. Daca nu mai e, esti caput. :-\

| TutuletBibilet a răspuns:

Exact la fel e si a mea.O pui la incarcat si o lasi mai mult timp. Apoi ii dai restart.La mine a mers, acum nu stiu