| RandomRandomRandomPerson a întrebat:

Tastatura nu merge de cand am curatat-o, imi deschide alt ceva cand apas o tastata.

4 răspunsuri:
| halogen001 a răspuns:

Depinde ce model de tastatura e. Daca e tastatura obisnuita PS2, USB, wireless, poate sa faca asa daca folia aceea transparenta cu contacte nu face bine contact cu placuta care contine circuitul. Pe spatele tastaturii in zona circuitului sunt 2 suruburi care trebuie stranse bine. Ar merge o folie suplimentara de silicon, burete sau cauciuc pusa in zona contactelor ca sa le preseze mai bine.

| RandomRandomRandomPerson explică (pentru halogen001):

Nu, este de laptop. CreD ca am apasat cv can am curatat-o...

| RandomRandomRandomPerson explică:

Acum nu mai deschide, ar nu mai mdrg ctrl c, ctrl v, si alt tastd.

| RandomRandomRandomPerson explică:

Pai, tastatura ii de la laptop. Probabil am apasat pe ceva, dar nu sunt sigur.