| Iulica123 a întrebat:

Telefoanele Utok sunt bune? daca se strica gasesti piese sau sunt chinezarii?

8 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

In principiu da, gasesti. Dar nu, nu sunt bune si cu siguranta cu bani pe care ii dai pe un Utok mai "performant" gasesti telefoane mult mai rezistente la firmele concurente.

| RaduTN a răspuns:

Nu garantez calitatea, dar cel putin sunt ieftine. Daca se strica ai garantie, nu-ti fa griji.

| Iulica123 explică (pentru RaduTN):

Vreau sa il cumpar de pe un site happy deci? sa il cumpar sau il las balta.happy

| RaduTN a răspuns (pentru Iulica123):

Tu decizi, recomand sa cumperi de pe PC Garage, in caz daca nu-ti place produsul il poti returna, si sunt mai multe faze care sunt in favorul clientului. Eu zic sa-l cumperi daca nu ai un buget ridicat.

| Iulica123 explică (pentru RaduTN):

Http://www.utok.ro/......in.png.png acesta este telefonul :3 as putea sa cumpar si altceva am buget :) imi poti recomanda?

| AlexElektro1987 a răspuns:

Telefoanele Utok sunt exact ca o masina foarte veche, adica iti faci treaba cu ele, dar sa nu te astepti nici la cea mai mica performanta.

| floryn1993 a răspuns:

Sunt chiar ok, ( ce nu se fabrica in ziua de azi in China sau Coreea )