| stefanio1990 a întrebat:

Telefonul meu se tot duce cu volumul la minim si ma ca enerveaza, exista vreo cale sa remediez eu problema, sau trebuie sa il dau neaparat la,, reparat "?

1 răspuns:
| viavo a răspuns:

Salut! Tasta de volum jos iti este defecta. Cu putina indemanare poti sa deschizi telefonul si sa vezi daca nu cumva ai ceva mizierie pe la tasta de volum si sa iti tina tasta intepenita inauntru, daca e defecta o poti schimba. Gasesti tastele pe net la pret de nimic. Ce mai poti face este sa deconectezi complet tasta de volum de la placa de baza a telefonului apoi reansamblezi si folosesti doar volumul de la setari sau descarci o aplicatie pentru volum pe care o poti controla direct pe ecranul principal. Succes!