| ShREKT a întrebat:

Știe cineva cum blochez pe un telefon Allview un număr de telefon să nu mă mai poată apela? Am incercat pe un Allview p41 și nu reușesc nici cum.

Răspuns Câştigător
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Instaleaza aplicatia Call Blocker.

2 răspunsuri:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Sau vezi direct in setarile de apel ceva de genul "respingere apel"

| Gabriela_Urucu_1984 a răspuns:

Baga-l in lista neagra! mergi la apel si sus ai setari apeluri cu:stergere intrare, editare, trimitere nr si adaug la lista neagra, cand te va mai suna ii va da ocupat, deci nici nu se va prinde...ca il ignori happy