| denis009 a întrebat:

Tocmai ce mi-am scos Windows XP Service Pack 2 si vreau sa il fac bootabil! cum pot face acest lucru cu Nero 7? sau as lua in considerare si alte optiuni! P. S. cine imi da cel mai bun raspuns primeste funda! big grin

Răspuns Câştigător
| RS4 a răspuns:

Daca e imagine. iso e foarte simplu, dai click dreapta pe ea si open with nero burning room! apoi selectezi viteza si dai burn. Cand vrei sa il instalezi sa ai grija sa selectezi din bios DVD-writerul ca first boot device! bafta!

1 răspuns:
| MrRaul a răspuns:

Poi bootabil il poti face cu ori ce nero de ex cu nero 8 este cel mai bine!