| anonim_4396 a întrebat:

Tocmai mi-am facut un server de cs si cand vrea sa se conecteze cineva ii apare "
This server is using a newer protocol ( 48 ) than your client ( 47 ). You should check for updates to your client." De ce si ce sa fac ca sa fie bine?

Răspuns Câştigător
| LoLuL a răspuns:

Din cauza ca serverul e creeat doar pentru. jucatori Steam.Pt a putea intra pe server si jucatori Non Steam ai nevoie de niste fisiere (dproto). Iti voi lasa link sa citesti ce trebuie sa faci
http://www.pglzone.net/Dproto-0.8.72/

1 răspuns:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Ia-ti protocolu 48 de pe net