| Sucigan_Razvan_1999 a întrebat:

Tpu.Am o problema la calculator mai exact :cand vreau sa intru in niste jocurii,programe, toate de pe pc imi apare OPEN WITH.Sau la control panel C:windouws/system/run32.dll.Ieri dupa ce am dat disk defragmenter cu programu Wise care. Si a dat un restart si apoi tot asa apare.Dar ieri dupa un timp mi-a mers totul bine dar acuma nu....Nu stiu ce are.Dau funda

Răspuns Câştigător
| StefanKogut a răspuns:

Ti-ai bulit windows-ul cu programul Wise care. Vrei defrag foloseste defrag-ul din Windows, nu raha***ri! Baga boot de pe disk si da-i repair, asta ar trebui sa mearga, ca sa nu reinstalezi tot, daca nu n-ai ce face, trebuie sa reinstalezi.
PS: Aveti impresia ca o companie de cateva sute de miliarde de dolari, cu cateva zeci de mii de angajati, care face cel mai folosit sistem de operare, nu- i in stare sa faca un program de defrag decent si trebuie sa folositi alte chestii?

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ai virusi! Pentru ca probabil ai vreo porcarie de Avast, Avira, Nod, etc. Sau nu ai deloc!

| blll a răspuns:

Reinstaleaza windousul.Asa am facut si eu.