| 243 a întrebat:

TPU am probleme cu camera Web ma poate ajuta cineva sa rezolv problema deci am instalat Windows 7 Ultimate pe 32 bitii am instalat driver-ul Camerei Web de pe Site-ul Official Lenovo.com laptopu este Lenovo G555 sa ma ajute cineva sa rezolv problema cu camera web va rog eu frumos Funda happy happy P. S am instalat Driver-ul Lenovo Easy Camera asa se numeste el driver-ul da nu merge ce are de ce nu pot intra pe camera web la Windows 7 ultimate pe 32 bitii va rog eu funda cine ma ajuta sa rezolv problema cu camera web happy la windows 7 Ultimate pe 32 bitii e instalat si driver-ul Camerei Web da nu merge Funda happy

1 răspuns:
| GEORGE a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic, si eu patesc la fel, adica la laptopul meu in cd cu drivere scrie ca e driver la cam web dar nu imi apare unde sa intru si am cautat in tot calculatorul asa ca am descarcat driverul de pe un site. am scris numele si modelul laptopului si am cautat driverul, l-am descarcat, instalat si acum imi merge. incearca, altceva nu stiu, poate ca e de la windows daca pana acum ai avut windows pe 64 de biti si acum ai pus pe 32...atunci s-ar pute sa fie de vina ca eu la inceput am pus tot la fel pe 32 de biti si din 4 gb ram functionau doar 2, 30 gb si apoi am pus pe 64 si mergeau toti ramii 4 gb din 4. si cand am instalat pe 32 nu imi mergeau nici jocurile...nu stiu exact ce are mai cauta si tu pe google daca nu te-am ajutat. pa