| cristiptvoi a întrebat:

TPU am un router model:TL-WR740N si nu stiu cum bag parola imi puteti spune va rog frumos dau funda.

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Te conectezi la router din browser. In search bar-ul de la crome sau nu mai stiu eu ce browser ai, tasteaza ip-ul : 192.168.0.1 user si parola fiind admin.
Dupa aia te duci la sectiunea wireless din partea stanga ->wireless security si bifeaza wpa/wpa2 personal iar in casuta wireless password scrie ce parola vrei tu. Ai mai jos un buton save da-i pe el.

| cristiptvoi explică (pentru Jipa95):

Tastez ip-ul bag userul si parola admin si cand dau enter nu merge imi arata ca sa scriu din nou sad