| SorinELoo7 a întrebat:

TPU care dintre browser-ele Mozilla Firefox sau Google Chrome este folosit cel mai des de lume in browser-ing si de ce (pentru fiecare browser in parte)? Repet: NU cel mai bun browser, ci cel mai folosit! Astept un raspuns.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Google Chrome are cota cea mai mare de piata, urmat de Internet Explorer si apoi de Mozilla Firefox.

| AdrianL a răspuns:

Eu folosesc amandoua dar google chrome e mai rapid are tehnologiile alea canvas2 si e bun pentru poriectarea aplicatilor html5 firefox e open source e mai incet in unele chestii.