| CataNH a întrebat:

TPU, cum pot sa-mi fac un blog. Idk
Adica sa dau sfaturi, sa ajut pe cineva cumva, nu stiu ma puteti ajuta va rog. Adica ma pricep cat de cata dau sfaturi, am ajutat o gramada de colegi sa se lase de drogat, mereu se drogau si faceau ca dracu.
funda.
Doar spuneti cum sa-mi fac un blog.

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Simplu.Alegi o platformă de lucru cum e blogger sau wordpress, construiești blogul, apoi îl promovezi și dacă ai la cine să dai sfaturi o să ai succes. Dacă nu, ai pierdut timpul aiurea.Succes

| Brotacelul a răspuns:

Cel mai simplu e cu www.ucoz.ro - personal sunt foarte multumita de el. Multe materiale ajutatoare (in caz ca ai nevoie) gasesti si pe forum.ucoz.ro.

| MgdDroopy a răspuns:

Uite aici mai multe. Iti alegi care îți place și postezi acolo
https://www.google.ro/......ps?/search