| 김대중_김대중_1990 a întrebat:

TPU, de ce nu imi merge internetul? Cand apas pe el scrie Received 1 si Sent 3.700( si creste) ..am deconectat wifiul si am lăsat doar netul..Intrebarea este ce trebuie sa fac ca Sent sa fie mai mic si Received mai mare?+deoarece asa trebuie sa fie netu+'Daca e legat de google ala nu merge zice :" problem loading page"

Mulțumesc. Funda happy P.S - scuzați categoria.

2 răspunsuri:
| 김대중_김대중_1990 explică:

Si ce as putea sa ii fac ca sa meargă netul? Ceva pe la Proprietăți de la net? nu stiu..Am Tenda dar nici ala nu merge pe telefon..de ce?

| Adsense a răspuns:

Nu este de la tine, este de la reteau de net.